Lauzta kāja un pirksts – vairāki Girgensona komandas biedri “play-off” aizvadījuši ar nopietnām traumām

03/05/2025 10:22
Nokopēts
Tampabejas

Vairāki Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas “Lightning” spēlētāji Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā pret Floridas “Panthers” aizvadījuši ar nopietnām traumām, vēsta Ziemeļamerikas apskatnieki.

Jau vēstīts, ka šonedēļ Zemgus Girgensona pārstāvētā komanda “Lightning” ar 3:6 zaudēja Uvja Balinska pārstāvētajai “Panthers” Austrumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē, zaudējot visā sērijā ar 1-4.

Reklāma
Saturs turpinās

“Lightning” vienības apskatnieki norāda, ka dažādi savainojumi aizvadītajā Stenlija kausa izcīņas sērijā bijuši astoņiem hokejistiem. Latvijas hokeja federācija (LHF) savā paziņojumā norādīja, ka Girgensona nespēlēšanas iemesls šī gada pasaules čempionātā ir ķermeņa augšdaļas savainojums, taču latviešu hokejists šajā sarakstā nav minēts.

Dāņu hokejists Olivers Bjorkstrands kreisās kājas augšstilba traumas dēļ nespēlēja jau kopš 11. aprīļa, bet vairāki citi “Lightning” hokejisti piedalījās “play-off” par spīti savainojumiem. Entonijs Sirelli pirmajā sērijas mačā sastiepa vienu no ceļgala saitēm, Lūks Glendenings bija nopietni satraumējis labā pleca locītavu, bet Janni Gurds laukumā devās arī pēc tam, kad pirmajā mačā pret “Panthers” salauza pirkstu.

Tikmēr Brendons Heigels sērijas ceturtajā cīņā piedzīvoja smadzeņu satricinājumu, bet zviedru aizsargs Viktors Hedmans tajā pašā mačā salauza kāju. Tāpat kreisās rokas savainojums bija arī Ņikitam Kučerovam, bet Nikam Polam bija plīsums kreisās plaukstas locītavā. Vēl Ēriks Černaks cīnījās ar kreisā ceļgala sasitumu.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām