Latvijas izlases hokejists Martins Laviņš pēc izcīnītās uzvaras pār Austriju sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas preses dienestu dalījās iespaidos par spēli un savu vārtu guvumu.
Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība šovakar otro reizi divu dienu laikā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā svinēja panākumu pār Austriju. “Pirmo periodu uzsākām ļoti labi, vinnējām divcīņas, bet tad otrajā trešdaļā nosēdāmies, kā arī austrieši spēlēja labāk. Trešajā periodā atkal pārņēmām iniciatīvu, mums bija vairāki momenti, arī [vārtsargs] Ēriks Vītols lieliski padarīja savu darbu. Labi, ka uzvarējām,” atzina uzbrucējs.
“Treneris vēlējās redzēt, lai būtu spēles zīmējums, ko atstrādājām treniņos, taču galvenais bija cīņasspars, vinnēt 50/50 ripas. To arī šodien izdevās izdarīt,” par galvenā trenera norādēm pirms mača stāstīja Laviņš.
20 gadus vecajam uzbrucējam šī bija zīmīga spēle, jo viņš savā otrajā spēlē guva pirmos vārtus valstsvienības rindās. “Ierāvos zonas vidū pie vārtiem, un Kristaps Skrastiņš ar labu piespēli atrada mani, pieliku nūju un pats dabūju atlēkušo ripu. Pat sākumā neredzēju, ka ripa ielidoja vārtos. Redzēju, ka Dans Ločmelis pacēla rokas augšā, un pats pamanīju – ooo, ripa ir vārtos!” gūto vārtu epizodi atcerējās Laviņš.
“Tad uz kādu brītiņu bija “melna bilde”, nesapratu, kas notiek, jo tie tomēr bija pirmie vārti izlasē. Ļoti patīkams moments un mazs sapņa piepildījums. Cerams, ka būs vēl un vēl tie vārti,” cerību pauda Laviņš.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu