Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Lakers” superzvaigzne Lebrons Džeimss veltījis atzinīgus vārdus Entonijam Deivisam.
“Lakers” rindās abas līgas zvaigznes pirmo sezonu spēlē kopā. Šobrīd Losandželosas vienība ar 47 uzvarām 60 spēlēs ieņem Rietumu konferences pirmo vietu.
Lebrons pēc uzvarētās spēles pret Filadelfijas “76ers” atzinīgi novērtēja komandas biedra sniegumu šajā sezonā: “Tas ir viss, ko es gaidīju un vēl vairāk. Šis arī ir iemesls, kāpēc es viņu gribēju šeit. Kad ir iespēja piesaistīt savai komandai šādu šīs paaudzes supertalantu, tad vienkārši ir jādara viss, lai viņu dabūtu pie sevis.”
“Komandas vadībai izteicu savu viedokli par to, ko Deiviss var dot “Lakers” organizācijai. Es viņu novērtēju ne tikai kā spēlētāju, bet arī kā personību. Acīmredzot, viņi ieklausījās manī, ja vasarā izdevās iegūt viņu. Tas man nav pārsteigums,” Deivisa piesaisti komandai komentēja Džeimss.
Kā zināms, Deiviss 2019.gada vasarā maiņas darījuma rezultātā pameta Ņūorleānas “Pelicans”, lai pievienotos Džeimsam un “Lakers” komandai.
Šajā sezonā Deiviss ir izcēlies ar atzīstamu sniegumu. Viņš ir komandas rezultatīvākais spēlētājs, vidēji spēlē atzīmējoties ar 26,6 punktiem. Tāpat viņš ir līderis atlēkušajās bumbas, jo ik maču izcīna 9,5 bumbas, kā arī 2,5 reizes bloķē pretinieku metienus.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu