Lehkonenam trīs punkti un trauma “Avalanche” pārliecinošā uzvarā (VIDEO)

14/03/2023 11:33
Nokopēts
Arturi Lehkonens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionvienības Kolorādo “Avalanche” somu uzbrucējs Arturi Lehkonens pirmdien guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, taču iedzīvojās savainojumā komandas pārliecinošā uzvarā pār Monreālas “Canadiens”. “Avalanche” viesos uzvarēja ar 8:4 (4:1, 2:1, 2:2), bet bijušais “Canadiens” uzbrucējs Lehkonens pirksta lūzuma dēļ maču pameta jau 33.minūtē.

Ar trim punktiem uzvarētāju rindās izcēlās arī uzbrucējs Valērijs Ničuškins (1+2) un aizsargs Keils Makars (0+3), bet pa diviem punktiem iekrāja Neitans Makinons, Mikko Rantanens (abiem 1+1), Logans O’Konors un Devons Tēvzs (abiem 0+2). Vēl vārtus “Avalanche” labā guva Bouens Bairams, Mets Nieto un Džozefs Teilors Komfers.

Reklāma
Saturs turpinās

Savukārt “Canadiens” sastāvā ar vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Džošs Andersons, bet vēl pa reizei precīzi meta Deniss Gurjanovs, Jesse Ilenens un Maiks Matesons. “Avalanche” ar 80 punktiem 65 mačos ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, kamēr “Canadiens” ar 58 izcīnītiem punktiem 67 spēlēs ir 15.pozīcijā Austrumu konferencē, kur apsteidz tikai līgas vājāko komandu Kolumbusas “Blue Jackets”.

Vēl vienā pirmdienas spēlē Sietlas “Kraken” savā laukumā ar 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) piekāpās Dalasas “Stars” hokejistiem. Uzvarētāju rindās seši spēlētāji guva vismaz divus punktus, bet rezultatīvākie ar trim punktiem bija Džeimijs Benns (1+2) un Mikko Heiskanens (0+3). Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei šajā mačā “Stars” rindās sakrāja Jevgēņijs Dadonovs, Vaijats Džonsons, Džo Pavelskis un Džeisons Robertsons.

Mājinieku rindās precīzi metieni padevās Janni Gordam un Ēli Tolvanenam. “Stars” ar 87 punktiem 67 mačos ieņem otro vietu Rietumu konferencē, atpaliekot par punktu vien no latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētās Vegasas “Golden Knights”. Savukārt “Kraken” ar 81 punktu Rietumu konferencē ir piektie.

Jau ziņots, ka pirmdien pie uzvaras tika Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, ar viesos ar 4:3 (0:0, 1:2, 3:1) pārspēja Toronto “Maple Leafs”. “Sabres” ar 71 punktu 66 cīņās pakāpās uz desmito vietu Austrumu konferencē, kamēr “Maple Leafs” ar 88 punktiem ieņem ceturto vietu.

NHL spēļu rezultāti

Sietlas “Kraken” – Dalasas “Stars” 2:5

Monreālas “Canadiens” – Kolorādo “Avalanche” 4:8

Toronto “Maple Leafs” – Bufalo “Sabres” 3:4

Turnīra tabula

NHL
    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām