Pirmdien, 9. augustā, notika Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēde. Dienas kārtībā bija jautājumi par Latvijas sieviešu futbola izlases galveno treneri, par jumta izbūvi “Daugavas” stadionā, par LFF sporta direktoru un LFF budžeta izpildi.
Latvijas sieviešu futbola izlases līdzšinējais galvenais treneris Didzis Matīss jūlijā pārtrauca darbu ar valstsvienību, un viens no LFF valdes steidzamajiem uzdevumiem bija atrast jaunu galveno treneri valsts galvenajai sieviešu futbola komandai. Kandidātu atlases stadijā tika uzrunāti vairāki speciālisti, tika lūgtas Treneru padomes rekomendācijas, iepazītas un izvērtētas kandidatūras, un LFF valde lēma sieviešu futbola izlases galvenā trenera amatu uzticēt Romānam Kvačovam, kurš kopš pērnā gada bija Latvijas sieviešu U15 izlases galvenais treneris.
LFF valde uzdeva LFF administrācijai līdz šī gada 1. septembrim sagatavot līgumu ar Kvačovu. Tāpat LFF valde lēma uzdot LFF administrācijai turpināt pārrunas ar “Daugavas” stadiona vadību par jumta būvniecību.
Viens no LFF valdes izskatāmajiem jautājumiem atbilstoši darba kārtībai bija par projektu “Leģendu spēle”, ko valde apstiprināja. LFF valde lēma pilnvarot LFF ģenerālsekretāru Pukinsku izdot rīkojumu LFF struktūrvienībām par projekta realizācijas uzsākšanu un projekta realizācijas komandas apstiprināšanu. Plašāka informācija par projekta būtību un norisi sekos.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu