“Optibet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) komandā “Liepāja” nākamsezon spēlēs aizsargs Edvards Egle, paziņojusi vienība.
19 gadus vecais Egle aizvadītajā sezonā pārstāvēja “Latvijas Universitāti”, būdams viens no komandas līderiem. Viņš devās laukumā 28 “Optibet” LIBL spēlēs, kurās izcēlās ar vidēji 11,1 punktu, 2,3 atlēkušajām bumbām, 2,7 rezultatīvām piespēlēm un 1,0 pārķertām bumbām.
Egle šomēnes arī Latvijas U20 izlases sastāvā Eiropas čempionātā B divīzijā. Latvijas valstsvienība izcīnīja panākumus visās septiņās spēlēs un nodrošināja atgriešanos augstākajā divīzijā pirmo reizi kopš 2019. gada. Egle atzīmējās ar caurmērā 9,9 punktiem un bija dalīti trešais rezultatīvākais spēlētājs Latvijas komandā. Ceturtdaļfināla mačā pret Lielbritāniju viņš pretinieku grozā sabēra 26 punktus.
“Edvards ir dinamisks “combo” aizsargs, kurš var apvienot gan saspēles vadīšanu, gan punktu gūšanu,” Egles piesaistīšanu komentējis “Liepājas” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis. “Viņš ir bijis nozīmīgs spēlētājs visās sava vecuma nacionālajās jauniešu izlasēs, bet tagad ir laiks spert soli pieaugušo basketbolā un uzņemties atbildību par rezultātu.”
“Esmu ļoti priecīgs pievienoties BK “Liepāja” komandai. Liepājas komanda ir laba vide, kur augt un attīstīties gan kā spēlētājam, gan kā personībai. Vēlos teikt paldies komandas treneriem un vadībai par šo iespēju! Ar nepacietību gaidu jauno sezonu un iespēju palīdzēt komandai sasniegt iecerētos mērķus!” izteicies Egle.
Egle kļuvis par “Liepājas” otro starpsezonas papildinājumu. Jau vēstīts, ka vēju pilsētas klubā atgriezās Emīls Krūmiņš, kurš aizvadītajā sezonā spēlēja Igaunijā. Komandas galvenais treneris sesto gadu pēc kārtas būs Artūrs Visockis-Rubenis.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu