Jau naktī uz svētdienu (pasākuma sākums plānots 2:00 pēc Latvijas laika, bet galvenā cīņā ap 5:00) norisināsies viens no gaidītākajiem sporta notikumiem pasaulē – boksa ringā tiksies līdz šim neuzvarētais bokseris Floids Meivezers (49-0) un UFC čempions divās svara kategorijās Konors Makgregors (21-3), kuram tā būs pirmā pieredze profesionālajā boksa ringā.
Abi oponenti izmantojuši vēl iespējas veltīt viens otram pēdējās laipnības pirms cīņas.
“Ir tāda paruna – tu nevari nosist īru. Mēs atnākam un paņemam, ko gribam. Lasvegasa jau ir Īrija,” iesāka Makgregors.
“Viņš izskatās kā suņa mēsls, kurš uzpūties no ūdens. Ticiet man, viņš nespēs izturēt manu tempu. Viņš šobrīd atrodas sliktajā formā kādā esmu viņu jebkad redzējis. Uzpūties un izjucis, es uzvarēšu. Es vienkārši pāriešu viņam pāri, nolīdzināšu līdz ar zemi.
Es vienkārši ierakšos ar kājām ringa vidū un neiešu no turienes prom. Paskatīsimies, vai viņš ko lietas labā varēs izdarīt. Es redzu, ka viņš ir nobijies. Mēs visi to redzam. Un ringā to redzēs visa pasaule,” ierasti bravūrīgs bija UFC čempions divās dažādās svara kategorijās.
Meivezers atbildi, protams, parādā nepalika: “Esmu jau piedalījies šāda līmeņa cīņās, es zinu, kas ir jādara. Ne jau svars vai masa uzvar cīņas. Lai pārspētu pretinieku, ir jācīnās un jāsit. Pieminiet manus vārdus – visa cīņa nenoritēs distancē. Šis būs karš. Mani nebiedē, ka Konors par mani ir masīvāks. Atcerieties – šī būs Makgregora pēdējā cīņa!”
Tiesa gan, Meivezers tā arī nepaskaidroja, ko bija ar to domājis.
Par cīņas favorītu tiek uzskatīts Meivezers, bet eksperti vērš uzmanību, ka Makgregoru nedrīkst novērtēt par zemu un viņa izredzes nemaz neesot tik niecīgas.
Paredzams, ka šī kļūs par ienesīgāko cīņu boksa vēsturē. Plānotie ienākumi par šo kauju sniedzas robežās līdz pat 700 miljoniem ASV dolāru.
Neskatoties uz to, ka gaidāmajā boksa cīņā netiks izcīnīti nekādi tituli vai oficiālas jostas, pasākuma rīkotāji parūpējušies par simbolisku trofeju. Proti, tie izveidojuši WBC “The Money Belt”. Josta, kuru iegūs cīņas uzvarētājs, ir veidota no krokodila ādas. Tajā ir iestrādāti 1,5 kilogrami 24 karātu zelta, 3336 dimanti un 600 safīri. Jostas izveides izmaksas mērāmas tuvu pusotram miljonam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu