Medijs: Krollim bija divi transfēra varianti

13/02/2024 17:05
Nokopēts
Raimonds Krollis

Itālijas medijs “II Secolo XIX” atklājis, ka B sērijas kluba “Spezia” uzbrucējam Raimondam Krollim bija divi transfēra varianti, taču abos gadījumos pie darījuma tie nav noveduši.

Kā vēsta medijs, tad latvietis varēja pāriet uz Itālijas C sērijas vienību “Triestiny”, kā arī uz Šveices Superlīgas komandu Ženēvas “Servette”. Pagaidām viņš joprojām ir “Spezia” rīcība, savukārt komandas Polijas fanu klubs vēsta, ka palikušas vien dažas dienas, lai latvietis paspētu mainīt klubu.

Reklāma
Saturs turpinās

No pēdējiem trīs “Spezia” mačiem latviešu uzbrucējs divos pat neiekļuva pieteikumā, un vēl vienā palika uz soliņa. Pēc izlašu pauzes pagājušā gada novembrī “Spezia” aizvadīja 11 spēles, no kurām Krollis laukumā parādījās piecās, kopā nospēlējot 41 minūti.

Latvijas futbolists uz “Spezia” pārcēlās 2023. gada janvārī pēc izcīnītā “Optibet Virslīgas” titula ar “Valmieru”. Krollis kļuva par pirmo latvieti Itālijas A sērijā, tiesa, viņa pārstāvētā komanda 2022./2023. gada sezonā zaudēja vietu Itālijas spēcīgākajā līgā, bet šosezon atrodas izkrišanas zonā jau B sērijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām