Mārtiņš Meiers un Zigmārs Raimo svētdien kopā ar Tallinas “Kalev”/”Cramo” komandu uzvarēja Igaunijas kausā basketbolā. Narvā notikušā finālturnīra finālā tallinieši ar rezultātu 77:64 (25:16, 18:16, 12:19, 22:13) uzvarēja “Viimsi” vienību.
Meiers spēlēja nedaudz vairāk kā 15 minūtes, guva sešus punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un pieļāva arī četras kļūdas. Raimo vairāk nekā 24 minūšu laikā atzīmējās ar sešiem punktiem, septiņām bumbām zem groziem, sešām rezultatīvām piespēlēm, divām kļūdām un četrām pārtvertām bumbām. Ar 20 efektivitātes koeficienta punktiem Raimo bija produktīvākais uzvarētāju rindās un iekrāja otru labāko +/- rādītāju (+19).
Uzvarētājiem 20 punktus guva Hugo Toms, bet pretiniekiem 18 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Malikam Topānam. Spēlē par trešo vietu Nikolaja Mazura vadītā “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits” ar 87:82 (22:33, 19:24, 21:9, 25:16) uzvarēja Tallinas “TalTech” komandu, kurai 18 punktus guva Kristaps Gludītis.
Pusfinālos sestdien “Viimsi” ar 75:74 uzvarēja “TalTech”, bet “Kalev”/”Cramo” ar 87:82 guva virsroku pār Tartu basketbolistiem, revanšējoties par pērn piedzīvoto zaudējumu finālā.
A nice way to end the week 🏆 #trophy #WIN pic.twitter.com/GZ91CgLQLc
— Kalev/Cramo (@bckalevcramo) December 18, 2022
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu