Merzļikins 100. NHL spēlē karjerā sagādā dāvanu sev un komandai (VIDEO)

14/03/2022 07:17
Nokopēts
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī savu 100. spēli karjerā Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadīja Elvis Merzļikins. Viņš palīdzēja Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 6:4 pārspēt Vegasas “Golden Knights”, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Merzļikins panākumā tika galā ar 23 no 27 jeb 85,2% pretinieku metienu. Kopumā šosezon latvietis atvairījis 90,2% metienu, vidēji spēlē ielaižot 3,44 metienus. Latviešu ripu ķērājs stājās “Blue Jackets” vārtos otro dueli pēc kārtas.

Tikmēr “Blue Jackets” sastāvā ar trīs vārtu guvumiem jeb “hat-trick” atzīmējās Kouls Silindžers, bet pa reizei precīzi bija Patriks Laine, Olivers Bjorkstrands, kā arī Ēriks Robinsons, kurš ripu raidīja jau tukšos pretinieku vārtos. Savukārt zaudētājiem ar golu izcēlās Džonatans Maršeso, Viljams Karjē, Jevgēņijs Dadonovs un Džeiks Aikels.

“Blue Jackets” ar 63 punktiem 60 spēlēs pašlaik ieņem devīto vietu Austrumu konferences tabulā, bet “Golden Knights” ar 68 punktiem 61 mačā ierindojas astotajā pozīcijā Rietumos. Jāpiebilst, ka Vegasas vienība piedzīvojusi četras neveiksmes pēč kārtas.

    Pagaidām neviens nav komentējis