Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Dīns Evasons atklājis, ka komandas vārtus nākamajā spēlē pret Minesotas “Wild” sargās latvietis Elvis Merzļikins.
Jāatgādina, ka sezonas pirmajā mačā par Kolumbusas vārtu drošību rūpējās Džets Grīvzs, kurš atvairīja 31 no 33 metieniem, bet neglāba savu komandu no zaudējuma pret Nešvilas “Predators” (1:2).
Jau pirms atklāšanas spēles “Blue Jackets” stūrmanis Evasons izteicās, ka pirmajās divās cīņās pie iespējām doties laukumā tiks gan Merzļikins, gan Grīvzs, kas tagad arī ir apstiprinājies.
Pagājušajā sezonā Merzļikins piedalījās 53 spēlēs, kurās izcīnīja 26 uzvaras, atvairot 89,2% metienu un vidēji ielaižot 3,18 ripas. Šajā pirmssezonā latvietis devās laukumā trīs pārbaudes spēlēs, neitralizējot 89,6% pretinieku raidījumu un kapitulējot caurmērā 2,88 reizes.
Spēle Minesotā starp “Blue Jackets” un “Wild” paredzēta naktī uz svētdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.
#CBJ head coach Dean Evason said post-practice that the Jackets will stick to the plan — Elvis Merzlikins gets the start tomorrow against the Wild.
— Jeff Svoboda (@JacketsInsider) October 10, 2025
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu