Minskas Dinamo

Dinamo nosaukums ir plaši pazīstams. Arī Latvijā ir komanda ar tādu nosaukumu. Kas tam ir par iemeslu, var tikai minēt. Minskas “Dinamo” ir Baltkrievijas hokeja komanda, kura bāzēta Minskā. Līdz ar to tas nozīmē, ka komandai ir daudzsološas iespējas būt ietekmīgai un veiksmīgai.

Dinamo Minska kopš 2008.-09. gada sezonas spēlē Kontinentālajā hokeja līgā. Tomēr kā jau daudziem iesācējiem, pirmā sezona nebija īpaši veiksmīga. Tā šo sezonu noslēdza 21. vietā, līdz ar to neiekļūstot izslēgšanas kārtā. Toties 2009. gadā klubs izcīnīja Špenglera kausu, līdz ar to parādot savas spējas. Atskatoties vēsturiski, pirms pievienošanās KHL, klubs spēlēja Baltkrievijas Ekstralīgā. Tur komandai veicās samērā labi, jo 2007. gadā tā izcīnīja līgas čempiones titulu. Gadu atpakaļ tā piekāpās vienīgi Minskas “Junost”, līdz ar to paliekot otrajā vietā. Toties 2005. un 2006. gadā Dinamo Minska izcīnīja arī Baltkrievijas kausu. Sākot ar 2010. gadu klubs mājvietu atrada Minskas Arēnā ar ir 15 000 sēdvietu. Tajā pašā gadā tur norisinājās Kontinentālās hokeja līgas Zvaigžņu spēle. Protams, konkurence ir liela, līdz ar to arī cīņas ir spraigas. Komandai ir daudzi izaicinājumi kaut vai no Krievijas komandām, bet tā cīnās un ik pa laikam gūst ļoti labus panākumus. Līdz ar to arī ziņās ir iespējams atrast interesantu informāciju par Dinamo Minska aizvadītajām spēlēm.

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….