Latvijas hokeja virslīgā labāko divu komandu pirmo divu maiņu spēlētāji uz rokas saņemot vidēji 1500 eiro, bet lielākās algas virslīgā esot vismaz 3000 eiro, atklājis sporta žurnālists Jānis Matulis.
“Un, ja kāds jums stāsta, ka Kurbadā, Mogo, Liepājā vai Zemgalē neviens nevienam neko nemaksā, tad pasmaidiet un paejiet malā,” portālā Apollo apgalvo žurnālists. “Turklāt ir pat ļoti labi redzams, kur maksā vairāk un kur mazāk.”
Ja sezonas laikā vai pirms tās kāds labs hokejists maina komandu, pārejot no apmēram tādas pašas klases komandas uz tādu pašu, esot skaidrs, ka tā ir naudas lieta. Kā piemēru Matulis min arī nupat notikušo Kobas Jasa pāreju no Prizmas uz Kurbadu.
Arī ne Jelgavā, ne Liepājā Latvijas virslīgā ripu par velti neviens nedzenājot. Atšķiroties tikai summas.
“Viss ir elementāri: Liepājā pirmajām trijām maiņām maksā, bet ne tik labi kā Kurbadā vai Mogo, bet Prizmā principā maksā tikai prēmijas par uzvarām – pār pirmo kvartetu, protams, vairāk, bet maksā arī par uzvarām pret HS Rīga vai Pārdaugavu,” ir pārliecināts Matulis.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu