Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu ģenerālmenedžeri piedalījušies ikgadējajā aptaujā, kurā tiem jāatbild uz 50 jautājumiem par dažādām tēmām, kuras saistītas ar līgu.
Jautājumā, par to, kuru spēlētāju viņi parakstītu, ja būtu iespēja, 86% no kopējā respondentu skaita viennozīmīgi nobalsoja par Milvoki “Bucks” spīdekli un aizvadītās sezonas vērtīgāko spēlētāju Janni Adetokunbo. 7% tikuši Losandželosas “Lakers” jaunpienācējam Entonijam Deivisam, bet vēl 7% balsojuši par Kristapa Porziņģa komandas biedru Dalasas “Mavericks” rindās Luku Dončiču.
Savukārt jautājumā par to, kura komanda varētu uzvarēt 2019./2020. gada sezonā, 46% balsu tika atdotas Losandželosas “Clippers” vienībai. 31% no ģenerālmenedžeru kopēja balsu skaita tika atvēlēts Milvoki “Bucks”, bet vēl 11% nobalsoja par Losandželosas “Lakers”.
Tāpat ģenerālmenedžeri uzskata, ka par vērtīgāko spēlētāju otro gadu pēc kārtas kļūs Adetokunbo, kurš saņēmis 52% balsu. Pa 10% saņēmuši Deiviss, Stefans Karijs un Kavai Lenards, bet vēl 7% balsu tikušas Nikolam Jokičam.
Vislielākās izredzes kļūt par sezonas labāko debitantu ir Zionam Viljamsonam – 68%, bet Temetriusam Morantam ir atvēlētas 29% balsis. Tikmēr vēl 4% iespēja ir Dariusam Garlandam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu