Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģendu un Slavas zāles dalībnieku Šakila O’Nīla un Skotija Pipena dēli veiksmīgi debitējuši šī gada NBA Vasaras līgas turnīrā, palīdzot Losandželosas “Lakers” ar rezultātu 100:66 pārspēt Maiami “Heat”.
Leģendārā centra Šakila O’Nīla 22 gadus vecais dēls Šarifs savā pirmajā spēlē “Lakers” sastāvā uz laukuma pavadīja 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus, realizējot divus no trim divpunktu metieniem un abus soda metienus. Šarifs izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.
Šosezon Šarifs pārstāvēja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) komandu “LSU”, kur 14 mačos vidēji izcēlās ar 2,9 punktiem un 2,1 atlēkušajām bumbām. Tikmēr viņa tēvs, leģendārais Šakils O’Nīls, “Lakers” vienībā spēlēja no 1996. līdz 2004. gadam, izcīnot trīs NBA čempiontitulus.
Tikmēr Čikāgas “Bulls” leģendas Skotija Pipena dēls 21 gadu vecais Skotijs Pipens juniors savā debijas mačā “Lakers” rindās izcēlās ar 14 punktiem, sešām izcīnītām bumbām zem groziem, trīs rezultatīvām piespēlēm un vienu bloķētu metienu. Šo sezonu spēlētājs pavadīja “Vanderbilt” komandā NCAA turnīrā, caurmērā atzīmējoties ar 20,4 punktiem, 3,6 bumbām zem groziem un 4,5 rezultatīvām piespēlēm. Pipena tēvs ir seškārtējs NBA čempions, esot Čikāgas “Bulls” organizācijā.
Šarifs O’Nīls un Skotijs Pipens juniors netika izvēlēti 2022.gada draftā, taču “Lakers” ar viņiem noslēdza divvirzienu līgumu. NBA Vasaras līga norisināsies Lasvegasā no 7. līdz 17. jūlijam.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu