Aizvadītajā naktī kļuva zināms, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” galvenais treneris Doks Riverss trenēs Austrumu konferences vienību Zvaigžņu spēlē. Pats speciālists par to pauda neapmierinātību.
Katru sezonu par NBA Zvaigžņu spēles treneriem tiek izraudzīti abu konferenču labāko komandu stūrmaņi, bet ar vienu piebildi – viens treneris nevar vadīt attiecīgās konferences komandu divus gadus pēc kārtas. Šobrīd Austrumu līdervienība ir Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics”, kas nozīmētu, ka Austrumu komandu Zvaigžņu spēlē būtu jāvada ķeltu trenerim Džo Mazullam, taču viņš Zvaigžņu spēlē piedalījās pērn.
“Bucks” aizvadītajā naktī ar 129:117 pieveica Dalasas “Mavericks”, kas tai ļāva nodrošināt labāko bilanci Austrumos (31-15) starp komandām, kuru treneri var piedalīties Zvaigžņu spēlē. Tā rezultātā par Austrumu konferences treneri Zvaigžņu spēlē iecelts Riverss, taču šāds scenārijs ir visai kuriozs – viņš par “Bucks” treneri kļuva tikai 26. janvārī, kad no amata tika atbrīvots Adrians Grifins. Rivers pie komandas stūres ir aizvadījis trīs spēles.
“Tas ir patiešām slikti,” par saņemto Zvaigžņu spēles atzinību teica Riverss. “Parūpēšos, lai Adrians [Grifins] tiek pie naudas un Zvaigžņu spēles gredzena. Tas ir ļoti dīvaini – manuprāt, vajadzētu būt noteikumam, ka komandu trenē jebkurš cits, nevis es. Varbūt aizsūtīšu savus asistentus, bet es došos atvaļinājumā. Parunāšos ar [komisāru] Adamu Silveru. Adams ir labs cilvēks, domāju, ka viņš to sapratīs.”
Riverss iepriekš Zvaigžņu spēlē piedalījies 2008., 2011. un 2021. gadā.
Bucks head coach Doc Rivers and staff will coach the EAST during the 2024 #NBAAllStar Game (Sunday, 2/18 on TNT). pic.twitter.com/2G5NvRLSie
— NBA (@NBA) February 4, 2024
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu