NFL leģenda par Viljamsonu: Ja viņš mīlētu basketbolu, viņš spētu nomest svaru

22/12/2023 19:36
Nokopēts
Šanons Šarps un Kendriks Perkinss

Nacionālās futbola līgas (NFL) leģenda Šanons Šarps komentējis savas domas par NBA kluba Ņūorleānas “Pelicans” zvaigzni Zionu Viljamsonu, kurš pēc viņa domām “nemīl basketbolu” un neesot “atbildīgs pret savu darbu”.

“Zionam ir jāpieņem smagi lēmumi,” raidījumā “First Take” atzina Šarps. “Vai viņš vispār vēlas spēlēt basketbolu? Ilgu laiku es tā domāju, bet ja Viljamsons mīlētu šo spēli, viņš spētu nomest svaru. Viņš treniņus uztvertu nopietni, jo nav iespējams, ka tu apgalvo, ka mīli kaut ko, bet tajā pašā laikā dari pilnīgi pretējas lietas.”

Reklāma
Saturs turpinās

Šarps uzskata, ka ir spēlētāji, kuri apjūk, saņemot iespaidīgas algas, kas mērojamas simtos miljonos dolāru un tas pēc viņa domām apgrūtina koncentrēšanos uz sevis formā uzturēšanu un sekošanu režīmam. “Godīgi sakot, tas ir apkaunojoši. Tas tiešām ir apkaunojoši, jo šim puisim ir visi priekšnosacījumi, lai trenētos ar labākajiem personīgajiem treneriem labākajos apstākļos. Viņš var dabūt to visu, bet kā ar personīgo atbildību?”

Viljamsonam šī ir ceturtā sezona, taču tehniski piektā, jo vienu viņš traumas dēļ pilnībā izlaida. Traumas viņu mocījušas katru sezonu, jo pirmajā viņš nospēlēja tikai 24 spēles, otrajā 61, trešajā 29 un šosezon ir 23. Viņš šajā sezonā vidēji sakrājis 22 punktus, 5,8 atlēkušās bumbas un 4,6 rezultatīvas piespēles.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām