Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās četras spēles. Vienā no tām sesto uzvaru pēc kārtas izcīnīja līgas līdervienība Vinipegas “Jets”, kas ar 6:2 pārspēja Arizonas “Coyotes”.
“Jets” rindās ar diviem vārtiem izcēlās Marks Šaiflī, kamēr dānis Nikolajs Ēlerss iekrāja 1+1 un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni. Ar precīziem metieniem atzīmējās arī Vladislavs Namestņikovs, Adams Laurijs un Kols Perfeti. “Coyotes” komandā savā pirmajā spēlē šosezon ar vārtiem atzīmējās 2021. gada drafta devītais numurs Dilans Gunters, kā arī vārtus guva Niks Šmalcs.
Vinipegas komanda tāpat pie punktiem jau tikusi 12 spēlēs pēc kārtas, kas ir franšīzes rekords pat no brīža, kad tā pievienojās NHL kā Atlantas “Thrashers”.
Vēl Čikāgas “Blackhawks”, aizvadot pirmo maču šosezon bez drafta pirmā numura Konora Bedārda, ar 4:3 uzvarēja Kalgari “Flames”. Sava līdera prombūtnē “Blackhawks” panākumu ar diviem vārtiem sekmēja centra uzbrucējs Kolins Blekvels, kuriem tie bija attiecīgi 29. un 30. vārti karjerā. Pa golam arī Filipam Kurašovam un Ņikitam Zaicevam. Tikmēr ar dubli pretinieku rindās izcēlās Nazems Kadri.
Citā spēlē Vašingtonas “Capitals” ar 4:3 pieveica Losandželosas “Kings”. Uzvaru nesošos vārtus 53 sekundes pirms pamatlaika beigām guva pieredzējušais aizsargs Džons Karlsons. “Capitals” panākumu ar goliem tāpat sekmēja Niks Dauds, Dilans Stroms un Nikolass Obē-Kubēls. Šveices zvaigzne Kevins Fiala “Kings” rindās izcēlās ar diviem vārtiem, bet zviedrs Adrians Kempe pievienoja vienu vārtu guvumu.
Arī Detroitas “Red Wings” izrāva uzvaru galotnē – 3:2 pret Anaheimas “Ducks”. Minūti un septiņas sekundes pirms spēles beigām par “Red Wings” varoni kļuva Maikls Rasmusens.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu