Nacionālā hokeja līga (NHL) ir paplašinājusi komandu treneriem iespējas pieprasīt video atkārtojumus.
Līgas ģenerālmenedžeri pēc jauno noteiktumu izstrādes devuši zaļo gaismu komandu treneriem pieprasīt neierobežotu skaitu videoatkārtojumu, Piemēram, situācijās, kad ir pārkāpums pret vārtsargu, bijusi aizmugure vai nav nosvilpts pārkāpums pirms vārtu guvuma.
Pēc nesekmīgā video pieprasījuma komanda tiks sodīta ar divu minūšu noraidījumu, bet pēc atkārtota neveiksmīga pieprasījuma sekos jau četru minūšu sods (2+2).
Līga izlēmusi, ka tiesnešiem būs jāskatās atkārtojums situācijās, vai pareizi piešķirts piecu minūšu noraidījums. Šādā gadījumā spēļu arbitriem būs tiesības sodu samazināt uz divām minūtēm, ja atklāsies, ka pārkāpums nav bijis tik rupjšs.
NHL šādas izmaiņas ieviesusi pēc tam, kad aizvadītajā sezonā vairāki nepareizi tiesnešu lēmumi būtiski ietekmēja maču, jo īpaši Stenlija kausa spēļu, iznākumus.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu