No prestižā daudzdienu velobrauciena “Tour de France” otrdien izstājās nīderlandiešu riteņbraukšanas zvaigzne Matjē van der Pūls, paziņojusi viņa pārstāvētā komanda “Alpecin – Decunninck”.
Tiek vēstīts, ka 30 gadus vecajam sportistam diagnosticēta pneimonija. “Matjē pēdējo dienu laikā bija izjutis saaukstēšanās simptomus. Vakar pēcpusdienā viņa stāvoklis sāka būtiski pasliktināties,” komanda paziņoja tikai dažas stundas pirms 16.posma sākuma. “Konsultējoties ar medicīnas personālu tika nolemts, ka viņš vairs nevar turpināt sacensības. Viņa veselība ir galvenā prioritāte, un atpūta un atveseļošanās tagad ir svarīgākais.”
“Alpecin – Decunninck” arī paziņojumā norādīja, ka van der Pūls atpūtīsies vismaz nedēļu, pēc kā tiks veiktas atkārtotas medicīniskās pārbaudes un lemts par turpmāko rehabilitāciju.
Šī gada “Tour de France” nīderlandietis uzvarēja otrajā posmā, bet kopvērtējuma līdera dzeltenajā krekliņā bija četras dienas. Pēc 15.pozma viņš kopvērtējumā atradās 41.pozīcijā, no līdera slovēņa Tadeja Pogačara (“UAE Team Emirates – XRG”) atpaliekot vienu stundu, 39 minūtes un 39 sekundes.
Šī gada “Tour de France” tiks aizvadīts 21 posms un velobrauciens noslēgsies jūlija pēdējā svētdienā Parīzē. Kopā riteņbraucējiem paredzēts veikt 3338 kilometrus.
Velobrauciens pirmoreiz tika aizvadīts 1903.gadā. Pagājušajā gadā uzvaru kopvērtējumā svinēja Pogačars, trešo reizi karjerā kļūstot par “Tour de France” uzvarētāju.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu