Noteikumi

Portāla “Sportazinas.com” forums ikvienam tā apmeklētājam piedāvā iespēju disktutēt par dažādām ar sportu saistītām tēmām.

Forums ir izveidots, lai sporta līdzjutēji varētu veidot savu saturu un, ievērojot cieņu vienam pret otru, ar citiem to apspriestu.

Foruma diskusijās aizliegta citu aizvainošana, naida runa un rasistiski izteikumi, to neievērojot, lietotājs tiks brīdināts, bet atkārtota aizrādījuma gadījumā konts tiks bloķēts.

Foruma lietotājiem ir iespēja krāt “Karmas” punktus, par katru saņemto plusu vai mīnusu pie autora publicētajiem komentāriem un rakstiem tiek ieskaitīti punkti, kas summējas profilā. Lietotāji, kuriem būs sakrāts noteikts “Karmas” punktu skaits, tiks apbalvoti.

Dienas fokusā

Agnis Čavars
25/06/2022 18:31

Latvijas 3×3 basketbolisti principiālā cīņā piekāpjas Serbijai un Pasaules kausā paliek bez medaļām

Latvijas 3×3 basketbola izlase sestdien Pasaules kausa ceturtdaļfinālā piekāpās sacensību galvenajai favorītei Serbijai. Latvijas vienība, kuras sastāvā iekļauti Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis un Artūrs Strēlnieks un kura…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām