Rīga, 6.janv., LETA. Šodien tiks aizvadīta preses konference pirms nedēļas nogalē Siguldas trasē gaidāmā Pasaules kausa izcīņas piektā posma kamaniņu sportā.
Pasākums plkst.12 risināsies “Inchcape BM Auto” salonā Dārzciema ielā 64a, Rīgā.
Preses konferencē piedalīsies Latvijas Kamaniņu sporta federācijas (LKSF) prezidents Atis Strenga, Ekonomikas ministrijas Ārvalstu investīciju piesaistes, tūrisma un eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs Jānis Volberts, valsts izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis, kā arī Soču olimpisko spēļu medaļnieki Elīza Cauce, Andris un Juris Šici.
Līdzjutēji jau piektdien varēs doties uz Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasi, kur no plkst.9.30 sportisti sāks Nāciju kausa sacensības, bet sestdien un svētdien risināsies pamatsacensības – individuālie starti sievietēm, vīriešiem un vīriešu divnieku ekipāžām, kā arī komandu stafete.
Jauno sezonu Latvijas sportisti sākuši ar vairākiem augstvērtīgiem rezultātiem – komandu stafetes sacensībās Latvija izcīnījusi divas otrās vietas, kas dod līderpozīciju kopvērtējumā, bet Šici otrajā posmā guva bronzu divnieku sacensībās.
Tiesa, pirmajos trijos posmos dažādi Latvijas sportisti četras reizes tika diskvalificēti.
Pēc sekmīgajām Soču olimpiskajām spēlēm, kurās Latvija guva divas godalgas, šī gada sākumā Siguldā notikušajā pasaules čempionātā mājinieki iztika bez augstām vietām, labāko rezultātu sasniedzot Šiciem, kuri guva sesto vietu. Nedaudz gan Latvijas sportisti reabilitējās sezonas izskaņā aizvadītajā Eiropas čempionātā, kurā Šici izcīnīja trešo vietu, Kivlenieks noslēdza pirmo piecinieku, bet izlase tika pie bronzas arī komandu stafetē.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu