Notiks Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā

10/10/2015 01:26
Nokopēts

Rīga, 10.okt., LETA. Šodien un rīt, 11.oktobrī, basketbola skolas “Rīga” sporta bāzē, Juglas ielā 16, no plkst.11 notiks Rīgas čempionāts mākslas vingrošanā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Tajā piedalīsies sporta skolu un sporta klubu vingrotājas, lai veicinātu sportisko meistarību, noskaidrotu labākās vingrotājas šajā sezonā, kā arī lai sacenstos par Rīgas čempiones titulu.

Reklāma
Saturs turpinās

Šodien notiks sacensības individuāli gan junioru, gan senioru grupās. Juniores vingros ar auklu un apli, bet seniores – ar apli un vālītēm. Savukārt rīt vingrotājas par uzvaru cīnīsies gan individuāli, gan grupu vingrojumos. Otrajā dienā juniores sacentīsies vingrojumos ar bumbu un vālītēm, bet seniores – ar vālītēm un lenti.

Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām