“Ogre”/”Miandum” un “Celtnieks” piedzīvo zaudējumus Baltijas līgas spēlēs

13/12/2015 18:10
Nokopēts

Rīga, 13.dec., LETA. Zaudējumus Baltijas līgas mačos svētdien piedzīvoja divas Latvijas komandas “Ogre”/”Miandum” un Rīgas “Celtnieks”.

Ogrēnieši viesos ar 20:36 (8:20) piekāpās Igaunijas kausa ieguvējiem “Kehra”.

Reklāma
Saturs turpinās

Astoņus vārtus Latvijas kluba labā guva Artis Kurmēns, bet pa četrām reizēm precīzi bija Artis Laganovskis un Sandis Lepers.

Pretestību ogrēnieši izrādīja pirmajās desmit minūtēs, bet pēc tam mājinieki pamazām sāka palielināt pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Savukārt “Celtnieks” viesos ar 25:34 (12:17) atzina vēl vienas Igaunijas komandas “Viljandi” pārspēku.

Latvijas komandā ar sešiem gūtiem vārtiem izcēlās Artūrs Lazdiņš, bet pa četriem precīziem metieniem Riahardam Lejam un baltkrievu leģionāram Aljaksejam Sasuļinam.

Jau vēstīts, ka sestdien “Celtnieks” nespēja noturēt iekrāto pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 26:26 ar “Kehra”. Tikmēr “Ogre”/”Miandum” ar 25:35 piekāpās “Viljandi” komandai.

A apakšgrupā “Celtnieks” un “Ogre”/”Miandum” ar diviem punktiem piecās spēlēs ieņem pēdējās divas vietas starp sešām komandām. Tikmēr Dobeles “Tenax” ar sešiem punktiem piecās spēlēs ir trešajā vietā B apakšgrupā.

Šogad Baltijas handbola līgā piedalās 12 komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. Pēc divu apļu turnīra katras grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet tā uzvarētāji iekļūs “Final Four”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.3
3.1
2.55
3
2.85
1.8
3.7
4
4.8
3.2
1.82
3.6
3.2
2.05
3.2
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām