Ostapenko Indianvelsas “WTA 1000” turnīra trešajā kārtā spēkosies ar Kvitovu

11/03/2023 13:44
Nokopēts
Aļona Ostapenko

Aļonas Ostapenko pretiniece Indianvelsas “WTA 1000” sērijas turnīra trešajā kārtā būs čehiete Petra Kvitova. Kvitova (WTA 15.) piektdien ar 6-1, 7-5 pieveica amerikānieti Elizabeti Mandliku (WTA 155.).

Jau ziņots, ka Ostapenko, kura WTA rangā ieņem 25.vietu un turnīrā izsēta ar 24.numuru, piektdien ar 7-5, 3-6, 6-2 pārspēja neitrālo tenisisti Aleksandru Sasnoviču, kura pasaules rangā atrodas 44.pozīcijā. Par iekļūšanu 1/16 finālā Latvijas tenisiste nopelnīja 65 pasaules ranga punktus.

Reklāma
Saturs turpinās

Dubultspēlēs Ostapenko ar ierasto pārinieci Ludmilu Kičenoku no Ukrainas turnīrā izliktas ar trešo numuru un pirmajā kārtā mērosies spēkiem ar Elenu-Gabrielu Rusi no Rumānijas un ukrainieti Martu Kostjuku.

Indianvelsas turnīrs, kas, pateicoties savam mērogam, tiek dēvēts par sezonas piekto “Grand Slam” turnīru, uz cietā seguma norisināsies līdz 19.martam. Ostapenko pagājušajā gadā Indianvelsā gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs piedzīvoja zaudējumus pirmajos mačos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām