“Pacers” atskaita lietuviešu aizsargu

16/10/2022 13:55
Nokopēts
Deividas Sirvidis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Indiānas “Pacers” no sastāva atskaitījusi lietuviešu aizsargu Deividu Sirvidi, vēsta Luka D’Alesandro.

22 gadus vecais basketbolists komandai pievienojās augustā un tās sastāvā izgāja treniņnometni. Taču Sirvidis nespēja pārliecināt komandas trenerus un izcīnīt vietu sastāvā. Paredzams, ka aizsargs karjeru turpinās G-līgā.

Šovasar Lietuvas basketbolists Vasaras līgā pārstāvēja Ņūorleānas “Pelicans”, atzīmējoties ar vidēji 19,7 punktiem un 6,3 atlēkušajām bumbām, bet viņa precizitāte no tālās distances bija 46,6%.

2019. gadā Sirvidi otrajā kārtā ar kopējo 37. numuru draftēja Dalasas “Mavericks”, uzreiz aizmainot viņu uz Detroitas “Pistons”. 2020. gada decembrī komanda ar viņu noslēdza trīs gadu līgumu, kas tika lauzts 2021. gada jūlijā. Tā paša gada 28. septembrī tika noslēgts vēl viens kontrakts, kas tika lauzts nākamajā dienā.

Karjeras laikā Sirvidis NBA nospēlējis 23 spēles, no kurām 20 – 2020./2021. gada sezonā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām