“Panthers” un “Predators” hokejistiem piecu punktu spēle, veterāns Speca gūst “hat-trick” (VIDEO)

05/02/2021 09:26
Nokopēts
Džeisons Speca

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Nešvilas “Predators” (5-5) ar 6:5 papildlaikā uzvarēja Floridas “Panthers” (5-2). Džonatans Huberdo no “Panthers” un Filips Forsbergs no “Predators” šajā mačā sakrāja piecus rezultativitātes punktus.

Forsbergs izcēlās ar diviem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm, gūstot komandas uzvaras vārtus pagarinājumā. Vēl uzvarētāju rindās divreiz precīzs bija Mets Dušeins, Romans Josi un Kalle Jarnkroks. Tikmēr Huberdo “Panthers” sastāvā atzīmējās ar “hat-trick” un divām rezultatīvām piespēlēm. Vēl zaudētājiem vārtus guva Ārons Ekblads un Aleksandrs Barkovs.

Reklāma
Saturs turpinās

Citā mačā Toronto “Maple Leafs” (8-3) ar 7:3 viegli tika galā ar Vankūveras “Canucks” (6-8) vienību. Šajā cīņā Toronto kluba veterāns Džeisons Speca spēja iemest “hat-trick”.

37 gadus vecais Speca guva “Maple Leafs” otros, ceturtos un sestos vārtus. Savukārt Ostons Metjūzs pretinieku vārtsargu pārspēja divas reizes, bet Mičam Mārneram un Džonam Tavaresam tas izdevās vienu reizi. “Canucks” rindās vārtu guvumi Bo Horvatam, Džonatanam Milleram un Taneram Pīrsonam.

Vēl citā cīņā Otavas “Senators” (2-3) ar 3:2 pieveica Monreālas “Canadiens” (7-4), Vašingtonas “Capitals” (6-5) ar 2:4 piekāpās Ņujorkas “Rangers” (4-6), Čikāgas “Blackhawks” (4-8) ar 6:4 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” (6-2), Sentluisas “Blues” (7-4) ar 3:4 atzina Arizonas “Coyotes” (4-6) pārākumu, bet Vinipegas “Jets” (7-4) ar 4:1 pārspēja Kalgari “Flames” (4-6). Jau ziņots, ka Kolumbusas “Blue Jackets” (5-7) ar 4:3 bija labāki par Dalasas “Stars” (5-3).

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām