“Optibet” hokeja līgas (OHL) komanda “Liepāja” sastāvu papildinājusi ar čehu vārtsargu Mihaelu Valentu, vēsta klubs.
Aizvadītajā sezonā čehs spēlēja vienā no ASV junioru līgu (NCDC) komandā Utikas “Jr. Comets”, 32 pamatturnīra atvairot 92,6% metienu un vidēji ielaižot 2,40 ripas, bet četrās “play-off” cīņās viņam 92,8% atvairījumu un vidēji ielaisti 2,50 vārtu.
Pirms tam 20 gadus vecais ripu ķērājs spēlējis Čehijas un Ungārijas klubu sistēmās, kā arī 2022./2023. gada sezonā viņš piedzīvoja debiju Ungārijas atklātajā čempionātā.
Iepriekš vēstīts, ka “Liepājai” pievienojušies aizsargi Pauls Svars, kā arī uzbrucēji Kārlis Ozoliņš un Kevins Strādnieks. Komandas galvenais treneris būs Edgars Brancis.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu