Parabobsleja pilots Brants izcīna uzvaru arī Pasaules kausa noslēdzošajā posmā

23/01/2016 17:46
Nokopēts

Īglsa (Austrija), 23.janv., LETA. Latvijas parabobsleja pilots Alvils Brants sestdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja otro vietu arī Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā parabobslejā.

Brants pēc pirmā brauciena bija līderis, tomēr otrajā sasniedza otro laiku un summā par 0,31 sekundi piekāpās britu pilotam Korijam Mapam.

Tikmēr piekto vietu ieņēma cits Latvijas parabobslejists Arturs Klots, kurš atpalika par 0,76 sekundēm.

Sacensībās startēja 13 piloti no Austrālijas, ASV, Austrijas, Lielbritānijas, Spānijas, Kanādas, Norvēģijas, Nīderlandes un Latvijas.

Kā zināms, piektdien Brants bija otrais arī Pasaules kausa piektajā posmā, bet pirms nedēļas Klots guva otro vietu sacensībās Sanktmoricā.

Sezonas sākumā Brants piedalījās arī posmos Ziemeļamerikā, bet pirms šīs nedēļas sacensībām Īglsā nebija spējis tikt augstāk par piekto vietu.

Sezonas noslēguma kopvērtējumā ar 672 punktiem triumfēja kanādietim Lonijs Bisonets, bet Brants ar 576 punktiem guva piekto vietu.

Savukārt trijos posmos startējušais Klots ar 286 punktiem palika septītajā vietā.

Sportisti startē ar monobobsleja kamanām. Braucēja svars kopā ar kamanām nedrīkst pārsniegt 280 kilogramus. Parabobslejā piedalās dalībnieki ar muguras smadzeņu bojājumiem un kāju amputācijām.

    Pagaidām neviens nav komentējis