Latvijas čempionvienības “VEF Rīga” pretinieci Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas “play-in” turnīrā Dižonas JDA komandu skāris Covid-19 uzliesmojums, kā rezultātā 11. janvārī paredzētais mačs Rīgā pārcelts uz 18. janvāri plkst. 19:00.
‼️11. janvārī paredzētā @BasketballCL spēle pret @jdadijonbasket pārcelta uz 18. janvāri – plkst. 19:00. ⚫️⚪️🏀
ReklāmaSaturs turpinās“JDA Dijon Basket” komandā konstatēti vairāki Covid-19 saslimšanas gadījumi.
Visas iegādātās biļetes būs derīgas arī uz pārcelto spēli. 🎫 pic.twitter.com/0i33wdqNj7
— VEF Rīga (@vefriga) January 8, 2022
Pirmajā mačā “VEF Rīga” otrdien Dižonā zaudēja ar rezultātu 77:84. Otro kārtu sasniegs komanda, kas “play-in” turnīrā uzvarēs divās spēlēs. Ja būs nepieciešams trešais mačs, tas atkal norisināsies Dižonā. Otrā posma I apakšgrupā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Ludvigsburgas “MHP Riesen” un Stambulas “Galatasaray” komandām, kā arī Holonas “Hapoel” un Stambulas “Bešiktas” dueļa uzvarētāju.
Jau vakar JDA komanda vēstīja, ka tajā konstatēti vairāki Covid-19 gadījumi, tiesa, neprecizējot, vai pozitīvi testi ir spēlētājiem vai kluba darbiniekiem. Covid-19 pret rīdziniekiem liedza spēlēt uzbrucējam Abdulajam Lumam, bet ceturtdien Dižonas portāls “Bienpublic.com” ziņoja, ka pozitīvs tests ir saspēles vadītajam Tonijam Katičam, kurš otrdien laukumā pavadīja 13 minūtes.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu