Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Pitstburgas “Penguins”, joprojām spēlējot bez savainotā Teodora Bļugera, ar rezultātu 2:3 piekāpās Sietlas “Kraken”, piedzīvojot jau septīto zaudējumu pēc kārtas.
Pirmajā periodā abām komandām neizdevās gūt vārtus, bet otrā trešdaļā iesākās ar “Penguins” kapteiņa Sidnijs Krosbija precīzo metienu. Pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Kraken” hokejists Vinss Danns. Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs “Penguins” labā vārtus guva Džeiks Gencels, bet “Kraken” labā Janni Gurds un Brendons Tanevs.
Citā mačā Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins guva savus 787. vārtus “Capitals” rindās, bet viņa pārstāvētā vienība ar 2:3 atzina Arizonas “Coyotes” pārākumu.
NO PLAYER HAS SCORED MORE GOALS WITH ONE FRANCHISE IN NHL HISTORY THAN ALEX OVECHKIN#ALLCAPS | @LeidosInc pic.twitter.com/rRfA2u0NZV
— x – Washington Capitals (@Capitals) November 6, 2022
Ar šo golu Ovečkins pārspēja Gordija Hova rekordu un šobrīd “Capitals” līderis ir guvis visvairāk vārtu viena kluba sastāvā NHL vēsturē. Vēl šajā duelī Vašingtonas kluba rindās izcēlās Entonijs Manta, bet pretiniekiem divreiz atzīmējās Niks Ričijs, bet vienreiz Džošs Brauns.
Visbeidzot Anaheimas “Ducks” ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Sanhosē “Sharks”. Izšķirošo bullīti realizēja “Ducks” uzbrucējs Adams Henriks. Tikmēr pamatlaikā savu gūto vārtu kontu papildināja “Ducks” spēlētāji Brets Līsons, Maksime Komtoiss, Meisons Maktavišs un arī pat Henriks. Zaudētājiem ripu “Ducks” vārtos spēja raidīt Kevins Labanks, Timo Meiers, Lūks Kunins un Tomāšs Hertls.
Losandželosas “Kings” – Floridas “Panthers” 5:4
Sanhosē “Sharks” – Anaheimas “Ducks” 4:5 – pēcspēles metienu sērijā;
Kalgari “Flames” – Ņūdžersijas “Devils” 3:4 – pagarinājumā;
Vankūveras “Canucks” – Nešvilas “Predators” 3:4 – pēcspēles metienu sērijā;
Monreālas “Canadiens” – Vegasas “Golden Knights” 4:6
Otavas “Senators” – Filadelfijas “Flyers” 1:2
Pitsburgas “Penguins” – Sietlas “Kraken” 2:3
Tampabejas “Lightning” – Bufalo “Sabres” 5:3
Toronto “Maple Leafs” – Bostonas “Bruins” 2:1
Vašingtonas “Capitals” – Arizonas “Coyotes” 2:3
Edmontonas “Oilers” – Dalasas “Stars” 2:6
Vinipegas “Jets” – Čikāgas “Blackhawks” 4:0
Kolumbusas “Blue Jackets” – Kolorādo “Avalanche” 1:5
Detroitas “Red Wings” – Ņujorkas “Islanders” 3:0
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu