Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas “Penguins” likstas turpinās. Ja iepriekš komandas līdzjutēji varēja būt neapmierināti ar komandas sniegumu un vietu turnīra tabulā, tad tagad vienu no komandas līderiem piemeklējis savainojums.
Tiek vēstīts, ka ilgāku laiku bez hokeja nāksies iztikt kluba pamatvārtsargam Metam Marejam, kurš nav spēlējis kopš 17.novembra cīņas ar Otavas “Senators”. 24 gadus vecais hokejists jau iepriekš piedzīvoja smadzeņu satricinājumu, bet tagad iedzīvojies “ķermeņa lejasdaļas” traumā.
Komandas vadība nav pavēstījusi provizorisku traumas sadziedēšanas laiku, norādot, ka drīzāk tas ir ilgāks periods, ne īsāks.
“Penguins” no sava fārmkluba Amerikas hokeja līgā (AHL), kur spēlē arī Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, izsaukusi vārtsargu Tristānu Džariju, bet par NHL komandas pamatvārtsargu kļūs Keisijs Desmits.
Iepriekš vairākās spēles izlaida vienības kapteinis Sidnijs Krosbijs.
“Penguins” hokejisti 20 spēlēs tikuši pie 20 punktiem, kas dod 14.vietu Austrumu konferencē.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu