Pertija par “Liepājas” fanu protestu: Mums tiešām ir fani? Jo es viņus neredzu

04/04/2024 23:47
Nokopēts
Tamazs Pertija

“Tonybet Virslīgas” kluba “Liepāja” galvenais treneris Tamazs Pertija paudis viedokli par fanu neapmierinātību ar komandas rezultātiem.

Jau vēstīts, ka šodien “Liepāja” izbraukumā ar 0:4 zaudēja “Riga FC”, piedzīvojot ceturto sauso neveiksmi četros mačos. Pēcspēles preses konferencē trenerim tika palūgts komentēt vēju pilsētas futbola fanu kluso boikotu.

Reklāma
Saturs turpinās

“Nekādu problēmu, tas ir viņu lēmums, viņi var darīt, ko vien vēlas. Es gribu gūt labus rezultātus, lai viņi priecātos. Ja mums pašlaik kaut kas nesanāk, faniem ir tiesības izteikt pretenzijas. Es viņus nekādā gadījumā nenosodu, jo saprotu, ka pašlaik mēs nespējam dot rezultātu. Meklējām veidus, kā izlabot šo situāciju.

Pagājušajā reizē es teicu par atbalstu – klubs jāatbalsta vienmēr, kad tas spēlē labi un kad tas zaudē. Es to redzu šādi, ja viņi to redz savādāk – nekādu problēmu. Man nevajag atbalstu, tas ir vajadzīgs spēlētājiem un es to prasu spēlētājiem, ne sev. Jebkurai komandai mēdz gadīties kritumi, un pašlaik tie esam mēs. Es nekādā gadījumā nenosodu mūsu fanus. Vai viņi mums tiešām ir? Ir, jā? Es viņus neredzu, bet, ja viņi mums ir, tad katram novēlu veselību un, dod Dievs, lai mēs pēc iespējas ātrāk tiktu galā ar šo situāciju un fani būtu priecīgi. Jo pašlaik ir tā, ka viņiem nesanāk par mums fanot, bet mums nesanāk dot rezultātu. ”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām