Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Korijs Perijs paudis cerību, ka viņam vēl būs iespēja pacīnīties par Stenlija kausu.
Jau vēstīts, ka “Oilers” naktī uz 18. jūniju otro gadu pēc kārtas Stenlija kausa izcīņas finālā atzina Floridas “Panthers” pārākumu. Pašam Perijam tas bija piektais zaudētais fināls pēc kārtas – viņš arī pērn zaudēja ar “Oilers”, 2022. gadā ar Tampabejas “Lightning”, 2021. gadā ar Monreālas “Canadiens” un 2020. gadā ar Dalasas “Stars”.
“Tas iztukšo. Piektā reize pēdējos sešos gados – no tā nekļūst vieglāk. Vienkārši neticu. Bet vienkārši jāvirzās tālāk un jāgatavojas nākamajai sezonai. Ceru, man būs vēl viena iespēja,” pauda Perijs.
40 gadus vecais kanādietis starpsezonā kļūs par brīvo aģentu. “Es vēlētos palikt šeit. Par pārējo lai runā augstāk stāvošie cilvēki, bet man liekas, ka laukumā esmu atdevis visu, ko vien varēju. Paskatīsimies, kas no tā iznāks, un ceru, ka varēšu atgriezties.”
Jāatzīmē, ka savu pagaidām vienīgo Stenlija kausu Perijs izcīnīja 2007. gadā ar Anahaimas “Ducks”.
"I would love to stay here."
— Sportsnet (@Sportsnet) June 19, 2025
Corey Perry on potentially re-signing with the Oilers. pic.twitter.com/3o8Vm1vux5
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu