Piesārņojuma dēļ otro dienu pēc kārtas atceļ triatlonistu treniņus Sēnā

29/07/2024 14:44
Nokopēts
Triatlons 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs

Parīzes olimpisko spēļu rīkotāji sliktās ūdens kvalitātes dēļ otro dienu pēc kārtas atcēla Sēnā paredzētos treniņus triatlona sacensību dalībniekiem.

Tiekoties Pasaules Triatlona savienībai (“World Triathlon”), pilsētas un reģionālajām amatpersonām, svētdien tika pieņemts lēmums veikt papildu ūdens kvalitātes pārbaudes. Tiesa, rīkotāji ir gana pārliecināti, ka šonedēļ plānotās cīņas par medaļām varēs norisināties Sēnā.

Reklāma
Saturs turpinās

Sliktās kvalitātes dēļ Sēnā bija liegts peldēties apmēram 100 gadus, bet spēļu rīkotāji ieguldīja apmēram 1,4 miljardu eiro, lai sagatavotu upi spēļu sacensībām.

Kopš jūnija veiktajās pārbaudēs ūdenī tika konstatēts nedrošs “E. coli” baktēriju līmenis. Ūdens kvalitāte upē ir saistīta arī ar laikapstākļiem Parīzē un pagājušajā nedēļā notikušais lietus to nav padarījis labāku, jo lietus kanalizācijai nespējot uzņemt visu ūdeni, daļa no tā nonāca Sēnā. Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam.

Komentāri

  • Robs
    29/07/2024 19:29

    Nožēlojami!

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām