“Pistons” šķiras no līdzšinējā galvenā trenera Van Gandija

07/05/2018 21:02
Nokopēts

Pēc nesekmīgas sezonas par šķiršanos no kluba prezidenta basketbola jautājumos un galvenā trenera Stena Van Gandija paziņojusi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Detroitas “Pistons”, ziņo ESPN.

Pieredzējušajam speciālistam vēl bija spēkā līgums uz nākamo sezonu par kopējo atalgojumu 5,9 miljonu eiro apmērā, taču nu abu pušu ceļi ir šķīrušies. “Pistons” šosezon pamatturnīru noslēdza ar 39 panākumiem un otro gadu pēc kārtas nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Reklāma
Saturs turpinās

Sezonas gaitā klubs maiņas darījuma rezultātā savā īpašumā ieguva ilggadējo Losandželosas “Clippers” zvaigzni Bleiku Grifinu, taču arī ar talantīgo uzbrucēju ierindā, kā arī centra spēlētāju Andrē Dramondu un saspēles vadītāju Redžiju Džeksonu, Detroita vēlamo rezultātu nespēja sasniegt.

Van Gandijs “Pistons” galvenā trenera pienākumus pārņēma 2014. gada maijā, vienīgo reizi komandu līdz “play-off” aizvedot divus gadus vēlāk, kad motoru pilsētas pārstāvji Austrumu konferences pirmajā kārtā ar 0-4 piekāpās Klīvlendas “Cavaliers”. Van Gandija karjeras lielākie sasniegumi saistāmi ar abām Floridas komandām Maiami “Heat” un Orlando “Magic”.

Kopā ar “Heat” Stens 2005. gadā sasniedza austrumu finālsēriju, bet ar “Magic” 58 gadus vecais Van Gandijs 2009. gada NBA finālā piecās spēlēs atzina Losandželosas “Lakers” pārākumu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām