Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis un Bostonas “Celtics” aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā ar rezultātu 108:117 zaudēja Čikāgas “Bulls” komandai.
Porziņģis, kurš iepriekšējā mačā nospēlēja tikai nepilnas 12 minūtes, pirms devās malā papēža sasituma dēļ, šonakt devās laukumā un 35 minūtēs un 41 sekundē guva 20 punktus (2p. 5/10; 3p. 2/7; s.m. 4/4), kas bija otrais labākais rādītājs “Celtics” rindās. Latvieša kontā bija arī astoņas atlēkušās bumbas, trīs bloķēti metieni un divas piezīmes, iekrājot +/- rādītāju -8.
“Bulls” ceturto ceturtdaļu sāka ar 17:4 izrāvienu un panāca +9 (99:90), taču “Celtics” guva sešus punktus pēc kārtas. Turpinājumā gan vairākas reizes par sevi runāt lika tiesneši – vispirms Džeilens Brauns un “Celtics” treneris Džo Mazulla, protestējot, ka pret Braunu netika fiksēts pārkāpums, saņēma tehniskās piezīmes. Citā epizodē tiesneši palaida garām piezīmi pret Porziņģi, kā arī tehnisko pārkāpumu mirkli vēlāk saņēma Džeisons Teitums. “Bulls” atkal panāca +10, “Celtics” atgūties vairs nespēja un piedzīvoja neveiksmi.
The Celtics were trailing by 3 points with possession of the ball when:
– Joe Mazzulla received a technical foul
– Jaylen Brown was called for a technical foul
– A foul on Kristaps Porzingis was missed
– Jayson Tatum got a technical foul
– Derrick White was incorrectly called… pic.twitter.com/qahQJnyEzI— Dj Omega Mvp (@DjOmegaMVP) December 20, 2024
“Celtics” komandā ar 31 punktu un desmit bumbām atlēkušajām bumbām izcēlās Džeisons Teitums, bet vēl 19 punktus guva Džeilens Brauns. Viesiem rezultatīvākais ar 36 punktiem bija Zeks Lavīns, 17 punktus pievienoja Ajo Dosunmu, kamēr Nikola Vučevičs iekrāja 16 punktus un 14 atlēkušās bumbas.
Abas komandas sestdien Čikāgā tiksies vēlreiz. “Celtics” ar 21 uzvaru 27 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē, bet “Bulls” ar bilanci 13-15 ierindojas devītajā pozīcijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu