Ņujorkas “Knicks” latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis, kurš devis “jā vārdu” spēlēšanai dzimtenes komandas sastāvā gaidāmajā Eiropas čempionāta finālturnīrā atrādījis kādos apavos dosies laukumā.
Adidas radījuši speciāli Kristapam piemērotus apavus, kas būs rotāti Latvijas izlases krāsās.
My national team shoes #crazyexplosive @adidashoops thank you!! ???
A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on
Porziņģim līgums ar “adidas” ik gadu ienes no trim līdz sešiem miljoniem dolāru (2,7-5,5 miljoniem eiro). Šis kontrakts paredz, ka ar laiku Latvijas basketbolists var tikt pie sava brenda apaviem, turklāt tik ienesīgu līgumu pirms tam nav noslēdzis neviens Eiropas basketbolists.
«Es esmu laimīgs, ka mani atbalsta tāds zīmols kā «adidas». Jūtu, ka esmu pareizajā vietā un ar pareizajiem cilvēkiem. Ņujorka ir izslāpusi pēc arvien jauniem panākumiem basketbolā, un ticu, ka «adidas» man palīdzēs pacelt savu spēli nākamajā līmenī,» uzņēmuma «adidas Baltics» pārstāvji citē Porziņģa teikto.
Reklāmas līgumi ar «adidas» ir arī tādiem NBA basketbolistiem kā Džeimsam Hārdenam (Hjūstonas «Rockets»), Demjanam Lilardam (Portlendas «Trail Blazers»), Kailam Lourijam (Toronto «Raptors») un Endrjū Viginsam (Minesotas «Timberwolves»).
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu
Komentāri
Lienis
28/06/2017 08:20Šitās ir izcilas! Federācijas varētu katram izlases spēlētājam tādas nodrošināt.
Komentāri ir slēgti