Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētāji ceturtdien dosies vizītē pie ASV prezidenta Džo Baidena uz Balto namu, vēsta “Boston Globe”.
Naktī uz sestdienu, 23. novembri “Celtics” izbraukumā aizvadīs maču Vašingtonā pret vietējo “Wizards”. Savukārt dienu pirms tam, ievērojot tradīciju, 2023./2024. gada NBA čempione tiksies ar ASV prezidentu.
“Šī ir tā lieta, ko esam redzējuši kopš bērnības, kad čempioni dodas uz Balto namu. Ir jautri būt par daļu no tā, vienkārši aiziet ar komandu un izbaudīt šo pieredzi kopā,” norāda “Celtics” spēlētājs Deriks Vaits.
Pēdējo reizi “Celtics” Balto namu apmeklēja 2008. gada septembrī, kad Bostonas komandas spēlētāji tikās ar Džordžu Bušu.
Jau vēstīts, ka Porziņģis turpina atgūties pēc savainojuma un šosezon laukumā nav gājis.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu