Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) risināsies vairākas cīņas. Vienā no tām Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” pretinieku laukumā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika spēkosies ar konkurenti no Rietumu konferences Sanantonio “Spurs”.
Porziņģis nesen kā atgriezies no muguras mikrotraumas, kuru viņš bija guvis sezonas trešajā mačā. Tās dēļ viņš izlaida piecas spēles pēc kārtas, taču aizvadītajos trīs dueļos viņš jau bija atpakaļ ierindā. Kristaps kopumā šosezon iekrājis 15,5 punktus, 7,5 atlēkušās bumbas un 1,3 blokus, pagaidām statistiski aizvadot vienu no karjeras vājākajām NBA sezonām.
“Mavericks” ar septiņām uzvarām 11 spēlēs šobrīd ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē, kamēr “Spurs” ar četriem panākumiem 11 cīņās ir 12. vietā Rietumos. “Spurs” šobrīd atrodas pārbūves procesā, un komandas līderis ir 25 gadus vecais Dežounte Marejs, kuram vidēji ir 18,4 punkti, 7,9 atlēkušās bumbas, 8,2 rezultatīvas piespēles un 2,2 pārtvertās bumbas. Labu sniegumu rāda arī Keldons Džonsons (15,5 punkti) un Jakobs Peltls (13,9 punkti).
Tikmēr Dalasā dominē Luka Dončičs, kuram 24,5 punkti, 8,0 atlēkušās bumbas un 7,0 rezultatīvas piespēles. Otrs rezultatīvākais spēlētājs savukārt ir Porziņģis (15,5), trešais – Tims Hārdavejs (15,0) un ceturtais Džeilens Bransons (14,7). Saspēles vadītājs Bransons, kurš spēlēs lielākoties iesaistās no rezervistu soliņa, šosezon piedzīvo atzīstamu karjeras lēcienu.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu