Potenciālie NBA drafta pirmie numuri visai ātri izstājušies no NCAA izslēgšanas spēlēm

25/03/2022 14:54
Nokopēts
Čets Holmgrens

Šobrīd pilnā sparā norisinās Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) izslēgšanas spēles basketbolā. Tajā kā ierasts piedalās vairums gaidāmā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) drafta jaunie talanti. Visai ātri savu dalību noslēguši drafta prognozēs pašā augšā esošie Čets Holmgrens un Džabari Smits.

Holmgrens un viņa pārstāvētā Gonzaga universitāte aizcīnījās līdz “Sweet 16” jeb astotdaļfināla fāzei. Izšķirošajā duelī Gonzaga ar rezultātu 68:74 piekāpās Arkanzasas universitātei. Tikmēr vēl ātrāk dalību NCAA izslēgšanas spēlēs noslēdzis Smits, kurš kopā ar Auburnas universitāti izstājās jau otrajā kārtā jeb 1/16 finālā. Auburna ar rezultātu 61:79 atzina Maiami studentu pārākumu.

Reklāma
Saturs turpinās

Līdz “Elite 8” jeb ceturtdaļfinālam aizcīnījušies citi pirmā desmitnieka drafta prospekti Paolo Bankjero un Adrians “AJ” Grifins, kuri pārstāv slaveno Djūkas universitāti, kā arī Džeidens Aivijs no “Purdue” komandas. Savukārt lielu neveiksmi piedzīvojusi slavenā Kentuki universitāte, kas izstājās jau “play-off” pirmajā kārtā, ar rezultātu 79:85 piekāpjoties “Saint Peter’s” vienībai.

Pašlaik dažas komandas jau aizspēlējušās līdz “Elite 8” posmam, kurā jau zināms, ka Arkanzasa tiksies ar Djūku un Hjūstona ar Villanovu, lai cīnītos par vietu “Final Four” turnīrā, kas norisināsies 2. aprīlī.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām