Ņujorkas “Rangers” vienība svētdien svinēja savu septīto uzvaru pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs. “Rangers” viesos ar rezultātu 7:1 (3:0, 2:1, 2:0) guva virsroku pār Čikāgas “Blackhawks”.
Rezultatīvākais ņujorkiešiem bija Artēmijs Panarins, kurš guva vienus vārtus un asistēja vēl divos precīzos metienos. Ar vārtiem un rezultatīvu piespēli maču noslēdza Vensāns Tročeks, Filips Hitils un Kapo Kako, kamēr pa reizei pretiniekus pārspēja Vitālijs Kravcovs, Breidens Šneiders un Džeikobs Trouba. Edamam Foksam bija trīs rezultatīvas piespēles, bet Aleksim Lafrenjēram un Mikam Zibanedžādam – pa divām.
“Blackhawks” komandai vienīgos vārtus guva Filips Kuraševs. Uzvarētāju vārtsargs Igors Šestjorkins šajā mačā neitralizēja 29 ripas, bet pretiniekiem par desmit atvairījumiem mazāk bija Arvidam Sederblūmam. “Rangers” nav izjutusi zaudējuma rūgtumu kopš 3.decembra, kad mājās ar 2:5 zaudēja tieši “Blackhawks” komandai. Kopš tā laika abu komandu sniegums bijis diametrāli pretējs – “Rangers” uzvarējusi septiņus mačus pēc kārtas, turpretī “Blackhawks” ir septiņu zaudējumu sērijā.
Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Minesotas “Wild”, kas svētdien mājās pārspēja Otavas “Senators” ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:0, 1:2). Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Kirils Kaprizovs, kurš piedalījās trīs gūtajos vārtos ar vienu precīzu metienu un divām piespēlēm. Šajā sezonā komandas NHL regulārajā čempionātā aizvadīs pa 82 spēlēm katra un visas vienības ir pārkāpušas trešo daļu no turnīra.
Sanhosē “Sharks” – Kalgari “Flames” 2:5
Sietlas “Kraken” – Vinipegas “Jets” 3:2
Čikāgas “Blackhawks” – Ņujorkas “Rangers” 1:7
Karolīnas “Hurricanes” – Pitsburgas “Penguins” 3:2
Minesotas “Wild” – Otavas “Senators” 4:2
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu