Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Toronto “Raptors ” prezidents Masai Udžiri sarunā ar Ziemeļamerikas medijiem atzina, ka pašlaik nav nekādu konkrētu piedāvājumu vienības galvenā trenera Nika Nērsa pārsiešanai uz citu līgas ogranizāciju.
Udžiri noliedza baumas par to, ka “Lakers” izrādījuši interesi par Nērsa iegūšanu savas komandas galvenā trenera amatā. “Neviena komanda nav ar mani sazinājusies, kā arī redzu visas tās pašas baumas, ko jūs,” izteicās Udžiri. “Es sapņoju tāpat kā viņi, jo vēlos Mesi, Ronaldu, kā arī gribēju Kobi Braientu. Viņi var turpināt sapņot, jo es arī to daru.”
“Manuprāt, ir jāizvēlas, kādā veidā komanda vēlas spēlēt NBA,” vērtēja “Raptors” prezidents. “Tas nenozīmē, ka mēs nevaram atrast garos spēlētājus, kas atbilst mūsu spēlei, bet, ja būs iespēja tādu iegūt, tad mēs noteikti to mēģināsi. Nav tā, ka mēs negribam lielus centrus, jo vienmēr meklējam veidus, kā nospēlēt labāk aizsardzībā.”
“Raptors” šīs sezona jau ir noslēgusies. Kanādas vienība Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā ar rezultātu 2-4 atzina Filadelfijas “76ers” pārākumu. Jāpiezīmē, ka “Raptors” vienā brīdī bija iedzinējos sērijā ar 0-3.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu