Sestdien Pirmās formulas (F-1) Austrijas posma sprinta sacīkstēs 24 apļus jeb 100 kilometrus visātrāk bez pārsteigumiem veica “Red Bull” pilots Makss Verstapens, taču lieliska Džordža Rasela stratēģija atnesa vienu punktu “Mercedes”.
Piloti sacensības sāka ar pārejas tipa slapjā laika riepām, jo sākumā lija lietus. Trase gan ātri žuva un 15. aplī Rasels devās boksos, lai uzliktu ātrākās “soft” tipa riepas. Viņš nokrita uz pēdējo vietu, taču kļuva ievērojami ātrāks par saviem konkurentiem.
Britu pilots pakāpeniski apdzina lielāko daļu konkurentu un spēja finišēt astotajā vietā, kas “Mercedes” atnesa vienu punktu. Pēc Rasela boksos uz riepu maiņu devās arī citi piloti, taču viņiem nepietika laika, lai riepu priekšrocību efektīvi izmantotu.
Ārpus Verstapena dominances risinājās vairākas interesantas cīņas, piemēram, starp “Aston Martin” komandas biedriem Fernando Alonso un Lensu Strolu, kurā pārāks gan bija komandas īpašnieka dēls Strols. Arī vidus ešalonā intrigu netrūka, taču viens no lielākajiem zaudētājiem bija “McLaren” pilots Lando Noriss, kurš sāka trešais, bet pēc haotiska starta zaudēja pozīcijas un beigās palika bez punktiem.
Rīt plkst. 16:00 risināsies Austrijas Lielās balvas izcīņa, kuru no “pole position” sāks Verstapens.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu