Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sestdien sezonu Melburnā turpinās “Phillip Island WTA 250” raudzes turnīrā, kur pirmajā kārtā tiksies ar rumānieti Annu Bogdanu. Sevastova, kura WTA rangā ieņem 53.vietu, sezonas pirmajā turnīrā Abū Dabī zaudēja pirmajā kārtā, bet otrajās sacensībās – tepat Melburnā notikušajā “Yarra Valley Classic WTA 500” – apstājās otrajā kārtā. Mačs būs kā trešais 10.kortā un sāksies ap plkst.6 pēc Latvijas laika.
Pēc sezonas otrā turnīra viņa startēja Austrālijas atklātajā čempionātā, bet jau pirmajā kārtā ar 3-6, 1-6 zaudēja igaunietei Kaijai Kanepi (WTA 65.). Piektdien notikušajā izlozē noskaidrojies, ka Sevastova turpat Melburnā “WTA 250” raudzes sacensību pirmajā kārtā tiksies ar ranga 96.vietas īpašnieci Bogdanu. Liepājniece šajā turnīrā izlikta ar 14.numuru.
Bogdana “Yarra Valley Classic WTA 500” turnīrā aizvadīja divas spēles, otrajā kārtā ar 3-6, 3-6 zaudējot ranga līderei no Austrālijas Ešlijai Bārtijai. Tāpat kā Sevastova, viņa nepārvarēja pirmo kārtu “Australian Open”, kur ar 3-6, 1-6 zaudēja amerikānietei Daniellei Rozai Kolinsai (WTA 40.).
Karjeras laikā Sevastova WTA tūrē izcīnījusi četrus vienspēļu titulus, kamēr Bogdana vēl lūko iegūt pirmo trofeju. Šajā turnīrā piedalīsies vairākas vadošās planētas tenisistes, kuras iepriekš piedzīvojušas zaudējumu Austrālijas atklātajā čempionātā. Viņu vidū būs amerikāniete Sloeina Stīvensa, kanādiete Bjanka Andresku, Joana Konta no Lielbritānijas un arī krieviete Anastasija Pavļučenkova. Turnīrs Melburnā uz cietā seguma norisināsies no 13.līdz 19.februārim.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu