Sietlas pilsēta tuvojas savam klubam NHL

08/12/2017 10:20
Nokopēts
Gerijs Betmens, www.sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība devusi atļauju Sietlas pilsētai uzsākt pieteikšanās procesu par pievienošanos līgai, vēsta TSN.

Līgas komisārs Gerijs Betmens: “Tas, ka dota atļauja uzsākt pieteikšanās procesu, nenozīmē, ka līga patiešām paplašināsies. Esam uzsākuši sarunas un nākošajos mēnešos vērosim, kāds ir pieprasījums pēc biļetēm, ļaujot uzsākt sezonas abonamentu tirdzniecību. Domāju, ka Sietla būtu labs tirgus, kur paplašināties, tikai sākumā tai jāveic visi priekšdarbi, lai mēs varētu novērtēt, cik šis projekts būtu aktuāls.”

Reklāma
Saturs turpinās

Sietlas potenciālā kluba īpašnieku grupas priekšgalā atrodas miljardieris Deivids Bondermans un Holivudā pazīstamais producents Džerijs Brukhaimers.

Interesanti, ka pievienošanās maksa Sietlai noteikta 650 miljonu ASV dolāru apmērā, kamēr Lasvegasas “Golden Knights” par pievienošanos samaksāja 500 miljonus.

Arī “Golden Knights” viens no pirmajiem mājas darbiem bija parādīt, kāda ir interese par biļešu iegādi. Tiesa, vien tikai pēc tā Lasvegasa varēja iesniegt oficiālu pieteikšanās prasību, savukārt Sietlas gadījumā abi šie soļi apvienoti vienā.

Sietlas izredzes palielinājis lēmums par aptuveni 600 miljoniem atjaunot “KeyArena”, kas iepriekš kalpoja kā Nacionālās basketbola asociācijas kluba Sietlas “SuperSonics” mājvieta.

Ja viss noritēs pēc plāna, tiek lēsts, ka Sietla NHL ar savu komandu varētu jau startēt 2020.gadā.

NHL
    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām