Siliņam un Blūmam pa desmit punktiem uzvarētās Itālijas čempionāta spēlēs

01/11/2015 21:06
Nokopēts

(Ar jaunāko informāciju papildināts virsraksts un viss teksts.)

Redžo di Emīlija (Itālija), 1.nov., LETA. Latviešu basketbolisti Ojārs Siliņš un Jānis Blūms svētdien guva pa desmit punktiem Itālijas A sērijas čempionāta spēlēs, palīdzot savām komandām izcīnīt uzvaras.

Reklāma
Saturs turpinās

Siliņa un jaunā Artūra Strautiņa pārstāvētā pagājušās sezonas otrā līgas spēcīgākā komanda Redžo di Emīlijas “Grissin Bon” ar 83:66 (27:17, 19:19, 16:17, 21:13) savā laukumā droši apspēlēja Pezāro “Consultinvest” vienību.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 31 minūti, kas bija ilgākais spēles laiks komandā, kuru laikā iemeta abus izpildītos divpunktu metienus un divus no pieciem tālmetieniem.

Tāpat latvieša rēķinā trīs pārtvertas bumbas un divas piezīmes, kas deva 13 efektivitātes koeficienta punktus.

Savukārt nesen 17.dzimšanas dienu atzīmējušais Strautiņš laukumā aizvadīja septiņas minūtes, bet netrāpīja vienu divpunktu metienu un divus trīspunktu raidījumus. Tāpat viņa kontā divas piezīmes un -4 efektivitātes punkti.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 21 punktiem bija Pjetro Aradori.

Savukārt Latvijas izlases kapteiņa Blūma pārstāvētā Avelīno “Sidigas” komanda ar 79:66 (22:26, 14:14, 22:11, 21:15) savā laukumā pārspēja Trentīno “Dolomiti Energia” spēlētājus.

Blūms laukumā aizvadīja 22 minūtes, šajā laikā realizējot trīs no sešiem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet netrāpot vienīgo divpunktu raidījumu. Tāpat saspēles vadītājam sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles un trīs izprovocēti pārkāpumi, kas deva 14 efektivitātes punktus.

Ar četrām uzvarām piecās spēlēs “Grissin Bon” ir Itālijas čempionāta vicelīdere, bet “Sidigas” ar divām uzvarām noslēdz pirmo desmitnieku.

    Pagaidām neviens nav komentējis