“Skonto” stadionā futbola virslīgas līdervienība uzņems pēdējā vietā esošo vienību

31/05/2025 07:27
Nokopēts
Riga FC

Līdervienība “Riga” šodien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas 16.kārtas mačā savā laukumā uzņems pēdējā vietā esošo “Tukums 2000” komandu. Spēle “Skonto” stadionā sāksies plkst.17. Futbola virslīgas spēles tiešraidē pārraida kanāls TV4 un platforma “Sportacentrs.com”.

“Riga” komandai šobrīd ir deviņu uzvaru sērija, kurā tā pārspēja savu tiešo konkurenti RFS un pārņēma līderpozīciju turnīra tabulā. Tukumniekiem ir nestabils sniegums un šobrīd divi zaudēti mači pēc kārtas. Sakrāto brīdinājumu dēļ Tukuma komandai šajā spēlē nevarēs palīdzēt Ingars Pūlis, kurš ar septiņiem precīziem sitieniem ir virslīgas trešais labākais vārtu guvējs aiz RFS uzbrucēja Darko Lemajiča un “Riga” spēlētāja Režinaldu Ramirisa, kuri izcēlušies attiecīgi 11 un astoņas reizes.

Reklāma
Saturs turpinās

Pirmajā aplī “Riga” viesos uzvarēja ar 3:0.

Vēl plkst.19 RFS futbolisti “LNK Sporta parka” laukumā uzņems “Grobiņu”. Pēc zaudējuma “Liepājai” RFS uzvarējusi pēdējos divos mačos. Veiksmīga josla ir arī pretiniekiem, kuri piecos mačos pēc kārtas guvuši punktus un turnīra tabulā pakāpušies uz septīto vietu. RFS komandai sakrāto brīdinājumu dēļ šodien nevarēs palīdzēt pussargs Stefans Paničs.

Pirmajā aplī RFS viesos uzvarēja ar 4:1.

Svētdien 16.kārtas noslēgumā “Super Nova” mājās tiksies ar “Daugavpili”. Kārtas pirmajās spēlēs iepriekš “Auda” ar 4:1 pārspēja “Metta” vienību un “Liepāja” ar 1:0 pieveica “Jelgavu”.

Turnīra līdere ar 36 punktiem 15 spēlēs ir “Riga”, bet 34 punktus ir sakrājusi RFS. 25 punkti 16 mačos ir “Auda” vienībai, tālāk ar 22, 21 un 20 punktiem ir dažādu spēļu skaitu aizvadījušās “Liepāja”, “Daugavpils” un “Jelgava”. Septītā ar 16 punktiem ir “Grobiņa”, 14 punktus guvusi “Super Nova”, 12 punkti ir “Metta” vienībai, bet 11 punkti – “Tukums 2000” futbolistiem.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai līdz novembrim aizvadot 36 spēles.

Pagājušajā sezonā trešo reizi par čempioni kļuva RFS.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām