Šovakar Maskavā Somijas hokeja izlase papildlaikā ar 3:2 pārspēja Krieviju, triumfējot Pirmā kanāla kausa.
Pirmā perioda izskaņā rezultātu atklāja Valteri Merelja. Otrajā trešdaļā Artjoms Minuļins panāca izlīdzinājumu, savukārt pamatlaika noslēdzošajā nogrieznī komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – somus otro reizi vadībā izvirzīja Sakari Maninens, savukārt pretinieku komandā precīzs bija Vjačeslavs Voinovs.
Papildlaika ceturtajā minūtē Krievija nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, un Maninens iemeta ripu tukšos vārtos, atnesot komandai uzvaru ne tikai spēlē, bet arī turnīrā, kā arī izvirzot to vadībā Eirotūres kopvērtējumā.
Somijas izlasi šajā turnīrā pārstāvēja arī divi Rīgas “Dinamo” hokejisti – Jere Karjalainens un Peters Tīvola.
Citā mačā Zviedrija ar 3:2 pieveica Čehiju. Uzvaras vārtus piecas minūtes pirms sirēnas guva Maskavas “Spartak” aizsargs Tims Heds.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu