Somu zvaigzne Markanens vēlas pamest “Bulls” un sākt savu karjeru no nulles citā klubā

06/08/2021 22:24
Nokopēts
Lauri Markanens

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Čikāgas “Bulls” spēlētājs Lauri Markanens intervijā Somijas laikrakstam “Yle.fi” atzinis, ka vēlas pamest komandu un restartēt savu karjeru citā līgas vienībā.

“Man ir piedāvājumi no vairākām citām komandām,” atklāja somu basketbolists. “Es vēlos sākt savu NBA karjeru no nulles citā klubā. Ceru, ka tas tiks ātri atrisināts.”

Reklāma
Saturs turpinās

Jau ziņots, ka Markanens, kurš savus pirmos četrus NBA karjeras gadus pavadīja Čikāgā, tagad ir ierobežoti brīvais aģents. Iepriekš vairāki līgas avoti vēstījuši, ka Markanens karjeru turpinās Šarlotes “Hornets” vienībā, kas ir ļoti ieinteresēta iegūt spēlētāju. “Hornets” šobrīd cenšas atrast risinājumu, lai Čikāgas organizācijai izteiktu piedāvājumu.

Tāpat medija “Chicago Sun Times” žurnālists Džo Koulijs vēstīja, ka Markanens pats personīgi nebūtu pret doties uz Dalasas “Mavericks” klubu, kurā spēlē latvietis Kristaps Porziņģis un slovēņu talants Luka Dončičs.

Markanens pasaules spēcīgākajā līgā un “Bulls” rindās aizvadījis četras sezonas, vidēji sakrājot 15,6 punktus un 7,1 atlēkušās bumbas 221 spēlē, no kurām 195 sāktas pamatsastāvā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām